Ako ničiť hodnotu peňazí pomocou inflácie

ako-chrániť-svoje-peniaze-investovaním-do-zlata

 


"Je to zničenie dolára, ktoré ničí strednú triedu. Máme myslenie a  zásady voľného trhu.


Vieme, že ničiť hodnotu peňazí pomocou inflácie prenáša bohatstvo zo strednej triedy a dáva ho tým najbohatším."


 


"Kongres by mal chrbtovú kosť, máme právo vedieť, máme povinnosť brániť našu menu," povedal Ron Paul.


A to spustilo monológ, ktorý bol obrazom jeho perfektnej diagnózy situácie.


Ron Paul vs. Ben Bernanke - naposledy v Kongresu ( české titulky) člen kongresu USA hovorí o (ne)fungujúcom finančnom systéme.

inflacia-nici-hodnotu-penaziBankári, vláda, politici - tým všetkým sa to bude páčiť. Je fakt, že Federálny rezervný systém je sprostredkovateľ. Ak máte radi veľké vlády, máte rád Fed. Môžu financovať vojny a Vaše životné podmienky, ktoré len chcete ...

ale vaša krajina skončí v kríze. Je to kríza solventnosti, a tá nemôže byť riešená tlačou veľa peňazí, " dodal.
Paul, ktorého upozornenia o dlhu, deficite a inflácii boli jeho vizitkou počas 20 rokov vo verejnej správe, neskôr ponúkol ďalšiu argumentáciu počas svojho pôsobenia v Kongrese.

"Sme v hlbokej depresii a my sme nikdy nezmenili politiku. Nikdy sme nič nespochybnili. Stále robíme to isté.

Kongres stále míňa peniaze, peňažná mena sa už rozširuje exponenciálne, vojny nikdy neskončia a na deficite financií  politikom nezáleží, "povedal Paul.

 

 

Samozrejme, cieľom tohto  môjho príspevku nie je vnuknutie receptov, ktoré vám zaručia jednoznačné úspechy. Jednoznačné a zaistené riešenie neexistuje. Čo ale je takmer isté, že

Stúpajúce zadĺženie štátov Európy sa stáva čoraz väčšou hrozbou pre stabilitu. Ohrozuje hodnotu eura

Či už sa rozhodnete pre kúpu nehnuteľného, hnuteľného majetku alebo nakúpite akcie či dlhopisy, alebo investičné zlato, ide o slobodnú voľbu každého z vás. Inflácia sa dá poraziť aj pri relatívne nízkom riziku.

Jedným z najefektívnejších riešení problému ako si ochrániť peniaze pred počínaním politikov  v dlhodobom horizonte je momentálne najvýhodnejšia investícia do fyzického zlata.  

arrow

Napríklad ako to spravili moji spokojní klienti 🙂   Prečítajte si ich príbehy:  

Ak sa Vám video páčilo, dajte mu like, pridajte svoj komentár pod článok, aby si ho pozreli aj Vaši priatelia na sociálnych sieťach

alebo mi NAPÍŠTE   na info@veritzlato.sk

PS:  Oddeľme zrno pravdy od pliev lži a poloprávd. 
FAKT: Každý mesiac vytlačí centrálna banka nových 65.000.000.000 € do obehu, ktorými platí dlhy štátov = politikov, ktorí míňajú nad pomery. 

FAKT: Od kedy je euro eurom, stratilo polovicu svojej hodnoty . Už pred 5 rokmi zverejnil nemecký finančný koncern Allianz tento článok: 

 

Ako ničiť hodnotu peňazí pomocou inflácie
Ako sa Vám páči článok? Hlasovali: 23 Priemer: 4.4

✍️ Komentáre

O autorovi

Martin Hatala

Volám sa Martin Hatala a som konzultantom v oblasti osobných financií. Pomáham ľuďom pri výbere a nastavení finančných produktov, aby v maximálnej miere boli ochránení pred zrútením ich finančného domu. Účelom tohto webu je pomôcť Vám nájsť kvalitné riešenia najmä v oblasti ako je sporenie a investovanie, Váš dôchodok. Viac o mne →