Ako si ochrániť peniaze?

aako-chrániť-svoje-peniaze-investovaním-do-zlata


  „Urobíme všetko potrebné k tomu, aby sme čo najskôr zvýšili infláciu“, znova a znova prehlasuje šéf ECB Mário Draghi.Stúpajúci dlh VŠETKÝCH štátov EU ohrozuje hodnotu eura a treba ho výrazne znížiť. Doteraz jediné fungujúce riešenie znamená, že dlhy sa zmažú znehodnotením peňazí = na bankovky sa proste pripíšu 3 nuly a ide sa ďalej. Stalo sa to v našej histórii už veľakrát.


Riešenie problému ako si ochrániť peniaze opísal na Vyšehradskom fóre Ronald Ižip, spoluzakladateľ a hlavný analytik spoločnosti TRIM Broker.

V čase krízy centrálna banka (CB) znižuje sadzby na nulu, aby znížila tlak na dlžníkov a podporila dopyt po nových úveroch.

ako-si-ochranit-peniaze-pred-znehodnotenim

Narastajúci dlh eurozóny voči HDP. Od roku 2008 narástol dlh o 40%

Veľká finančná kríza z roku 2009 však bola spôsobená nadmerným dlhom, ktorý aj po kríze ostal nad ekonomikou visieť ako veľká skala, ktorá sa môže každú chvíľu zrútiť, strhnúc zo sebou všetko, čo jej stojí v ceste.

Kým dlh nezmizne, problémy budú trvať a následky môžu byť veľmi bolestivé.

Úrokové sadzby sú takmer nulové už 7 rokov a už napáchali ohromné škody. Dlh štátov EU v perspektíve starnutia obyvateľstva spôsobí, že sa kríza ešte zhorší. Jediný spôsob, ako vlády a centrálna banka  môžu zvládnuť situáciu, je ZNEHODNOTENIE DLHU.

Jediný spôsob je INFLÁCIA.  Banky a politici už niečo kreatívne vymyslia. Súčasný svet je o tom, že sa MUSÍ zbaviť dlhov.

A riešenie problému ako si ochrániť peniaze?  ... V dlhodobom horizonte je momentálne najvýhodnejšia investícia do fyzického zlata. Pretože cena je teraz viac, než priaznivá.

arrow

Napríklad ako to spravili moji spokojní klienti 🙂   Prečítajte si: 

 

Ak sa Vám článok a video páčili, dajte mu like, pridajte svoj komentár pod článok, aby si ho prečítali aj Vaši priatelia na sociálnych sieťach

alebo mi NAPÍŠTE   na info@veritzlato.sk

PS:  Oddeľme zrno pravdy od pliev lži a poloprávd. 
FAKT: Každý mesiac vytlačí centrálna banka nových 65.000.000.000 € do obehu, ktorými platí dlhy štátov = politikov, ktorí míňajú nad pomery. 
FAKT: Od kedy je euro eurom, stratilo polovicu svojej hodnoty . Už pred 5 rokmi zverejnil nemecký finančný koncern Allianz tento článok: 

Euro stráca svoju hodnotu: Z 1 eura je po desiatich rokoch 78 centov

Ako si ochrániť peniaze?
Ako sa Vám páči článok? Hlasovali: 36 Priemer: 4.2

✍️ Komentáre

O autorovi

Martin Hatala

Volám sa Martin Hatala a som konzultantom v oblasti osobných financií. Pomáham ľuďom pri výbere a nastavení finančných produktov, aby v maximálnej miere boli ochránení pred zrútením ich finančného domu. Účelom tohto webu je pomôcť Vám nájsť kvalitné riešenia najmä v oblasti ako je sporenie a investovanie, Váš dôchodok. Viac o mne →