Cena zlata rastie. Rovnako rastie aj pokušenie pre podvodníkov

lacne-zlato-je-casto-falosne-zlato

Zlato je bezpečným prístavom pre každého, kto chce pre seba a svoju rodinu uchovať kúpnu silu svojich peňazí. 

Preto v dnešnej dobe zlato láka nielen investorov a sporiteľov. Bohužiaľ trend rastu ceny zlata má aj negatívny vplyv.

 Zlato dnes láka veľké množstvo podvodných firiem. Práve preto je veľmi dôležité vedieť, od koho a ako si kúpiť zlato.  Ako sa hovorí: “Jediný syr zdarma je v pasci na myši”. Lacné zlato je často falošné zlato.

Cena zlata od roku 1999 obrovsky vzrástla. Vzhľadom k tomu, že do budúcnosti cena zlata naďalej porastie (minimálne vplyvom rastúcich nákladov na ťažbu – o viac ako 10% ročne),  Pre lepšiu predstavu si dajme príklad.

Predstavte si, že je 1.9.2001 a Vy ste si práve kúpili 1 kg zlata. Jeho hodnota na burze je presne 8761 dolárov.

Predstavte si, že je 1.9.2013 a Vy stále vlastníte ten 1 kg zlata, jeho hodnota na burze je teraz presne 44.690 dolárov.

To je viac, ako 5 -násobný nárast voči doláru- hlavnej rezervnej svetovej mene. Nárast za iba 12 rokov.

Preto v dnešnej dobe zlato láka nielen veľkých investorov, ale predovšetkým drobných sporiteľov. Bohužiaľ trend rastu ceny zlata má aj negatívny vplyv. Zlato dnes láka veľké množstvo podvodných firiem. Stáva sa tak, že práve ľudia, ktorí nemajú prístroje a prostriedky na overenie svojho zlata, sa stávajú obeťami týchto podvodníkov.                                                           Práve preto je veľmi dôležité, od koho a ako si kúpiť zlato.

lacne-zlato-je-casto-falosne-zlato

POZOR NA FALŠOVANÉ ZLATO !

Konštruktéri TITANICU mali pôvodne dobrý úmysel. Chceli trochu znížiť náklady na stavbu lode. Kúpili o 1 triedu nižšej kvality nity na spojenie oceľových platní trupu lode. Aké tragické následky malo toto šetrenie na nesprávnom mieste?

Dôležitá otázka:

Prečo dnes tisíce ľudí sebe a svojej rodine kupujú zlato? – Kupujú ISTOTU, záchrannú brzdu. Tá musí byť na 100% spoľahlivá. Keď budete potrebovať, bolo by fajn, aby ste zlatom mohli s čistým svedomím plne chrániť finančné bezpečie rodiny.

V Číne už volfrámové zlato priemyselne vyrába špecializovaná firma. S odôvodnením, že je na “dekoračné účely.” Ani skúsení zlatníci, či obchodníci nie sú voči tak prepracovaným metódam imúnni. Falšovať zlato volfrámom sa podvodným firmám vyplatí.

Prečítajte si niekoľko jednoduchých zásad ako sa chrániť, aby Vaše finančné bezpečie bolo skutočné. A nie iba nákupom dosť drahých reklamných predmetov.

Downloads

 

Dôležitá aktualita: streda 24. 6. 2015, 12:18 - Praha


pozrite si dokument českej televízie:

Praha – Puncovní úřad varuje před falešnými …

 

A riešenie problému ako si ochrániť peniaze?  …

V dlhodobom horizonte je momentálne najvýhodnejšia investícia do fyzického zlata v rakúskych trezorových bankách,pretože tam jedine máte garanciu pravosti.    
arrow

Napríklad ako to spravili moji spokojní klienti 🙂

  Prečítajte si ich príbehy: 

Ak sa Vám článok páčil, dajte mu like, pridajte svoj komentár pod článok, aby si ho prečítali aj Vaši priatelia na sociálnych sieťach

alebo mi NAPÍŠTE   na info@veritzlato.sk

Pozrite si video: Čo ohrozuje vaše peniaze ??

 

 

 

Cena zlata rastie. Rovnako rastie aj pokušenie pre podvodníkov
Ako sa Vám páči článok?

✍️ Komentáre

O autorovi

Martin Hatala

Volám sa Martin Hatala a som konzultantom v oblasti osobných financií. Pomáham ľuďom pri výbere a nastavení finančných produktov, aby v maximálnej miere boli ochránení pred zrútením ich finančného domu. Účelom tohto webu je pomôcť Vám nájsť kvalitné riešenia najmä v oblasti ako je sporenie a investovanie, Váš dôchodok. Viac o mne →