Čo sú FIAT peniaze?

papierové-peniaze-strácajú-kúpnu-silu

papierové-peniaze-strácajú-kúpnu-siluVeľmi vydarené krátke vzdelávacie video  o princípoch, podľa ktorých funguje dnešný peňažný systém.

Jednoducho odhaľuje záležitosti, ktoré sa nikde nevyučujú a odhaľuje nám nedostatok našich informácií a  rezervy vo finančnej gramotnosti.

Pozrite si video, pretože je v ňom odhalené tajomstvo, prečo tí, čo dnes majú peniaze, ich majú čoraz viac. A prečo tí, ktorí majú málo peňazí, ich majú čoraz menej a menej.

 

Samozrejme, v mojom príspevku Vám tu nepíšem zaručené recepty s garanciou jednoznačného úspechu. Jednoznačné a zaistené riešenie neexistuje. Čo je takmer isté, že

S eurom smerujeme k bankrotu

Či už sa rozhodnete pre kúpu nehnuteľného, hnuteľného majetku alebo nakúpite akcie či dlhopisy, alebo investičné zlato, ide o slobodnú voľbu každého z vás.

V dlhodobom horizonte je momentálne najvýhodnejšia investícia do fyzického zlata. + vhodná doplňujúca kombinácia finančných produktov.

Napríklad ako to spravili moji spokojní klienti 🙂   Prečítajte si ich príbeh: 
arrow

Ak sa Vám video páčilo, dajte mu like, pridajte svoj komentár pod článok, aby si ho pozreli aj Vaši priatelia na sociálnych sieťach

alebo mi NAPÍŠTE   na info@veritzlato.sk

PS:  Oddeľme zrno pravdy od pliev lži a poloprávd. 
FAKT: Každý mesiac vytlačí centrálna banka nových 65.000.000.000 € do obehu, ktorými platí dlhy štátov = politikov, ktorí míňajú nad pomery. 
FAKT: Od kedy je euro eurom, stratilo polovicu svojej hodnoty . Už pred 5 rokmi zverejnil nemecký finančný koncern Allianz tento článok: 

 

Čo sú FIAT peniaze?
Ako sa Vám páči článok? Hlasovali: 26 Priemer: 4.4

✍️ Komentáre

O autorovi

Martin Hatala

Volám sa Martin Hatala a som konzultantom v oblasti osobných financií. Pomáham ľuďom pri výbere a nastavení finančných produktov, aby v maximálnej miere boli ochránení pred zrútením ich finančného domu. Účelom tohto webu je pomôcť Vám nájsť kvalitné riešenia najmä v oblasti ako je sporenie a investovanie, Váš dôchodok. Viac o mne →