Európa uvažuje o použití osobných úspor občanov Európskej Únie

legálna-kradez-uspor-obcanov


V kocke vlastnými slovami Reuters, "úspory 500 miliónov občanov únie by sa dali využiť na financovanie, ktoré urýchli ekonomiku a pomôže zapchať ekonomickú dieru po bankách od vypuknutia finančnej krízy, hovorí dokument EÚ."


Čo zostáva nevypovedané, je , že ono "využitie" bude na nedobrovoľnom základe, na základe svojvôle úradníkov "Únie".  Lepším výrazom pre jeho opis by teda bola konfiškácia,  legálna krádež úspor občanov.


 

legálna-kradez-uspor-obcanov

Zdrojom tejto senzácie je dokument, ktorý videli v Reuters, a ktorý opisuje, ako sa EÚ obzerá po spôsoboch ako tento blok 28 krajín odstaviť od prílišného spoliehania sa na  financovanie z bánk  a nájsť iné spôsoby, ako ich  financovať. ( v pdf.je v downloads zóne dolu)

Európa inšpirovaná  USA, tak do konca tohto roku dokončí štúdiu o prechodnom zavedení sporivých účtov EÚ, otvorených aj pre jednotlivcov, ktorých peniaze by sa mohli zlievať a investovať do malých podnikov.

Pretože keď v týchto pomeroch korporácie už odmietajú investovať peniaze do obnovy opotrebovaného kapitálu, tak kto ich bude investovať? Prečo by ste to nemali byť vy, milí Európania? Či sa vám to páči, alebo nie.

Jedinou otázkou, ktorú zostáva odpovedať, je, prečo informácia, že Európa uvažuje o použití osobných úspor občanov Európskej Únie, unikla práve teraz?

Aký môže byť lepší spôsob, ktorým sa do toho vdýchne toľko potrebná dynamika, než únik správy, že úspory hotovosti všetkých sa náhle stanú nechránenou lovnou zverou. Objektom legálnej krádeže úspor občanov v nasledujúcej európskej veľkej stratégii redistribúcie bohatstva.


Existuje vôbec riešenie problému ako si ochrániť peniaze pred "kreativitou" úradníkov "Únie", pred legálnou krádežou úspor občanov ?  ... Som si istý, že "Kto hľadá, nájde!"


Mnohí sa už teraz pýtate – no dobre, kam teda s peniazmi? Samozrejme, cieľom tohto  príspevku nie je vnuknutie receptov, ktoré vám zaručia jednoznačné úspechy.

Či už sa rozhodnete pre kúpu nehnuteľného, hnuteľného majetku alebo nakúpite akcie či dlhopisy, alebo investičné zlato, ide o slobodnú voľbu každého z vás. Inflácia sa dá poraziť aj pri relatívne nízkom riziku.

 V dlhodobom horizonte je momentálne najvýhodnejšia investícia do fyzického zlata, doplnená .   Pretože cena je teraz viac, než priaznivá.

Napríklad ako to spravili moji spokojní klienti 🙂   Prečítajte si ich príbeh:  
arrow

Ak sa Vám článok páčil, dajte mu like, pridajte svoj komentár pod článok, aby si ho pozreli aj Vaši priatelia na sociálnych sieťach alebo mi NAPÍŠTE   na info@veritzlato.sk

celý článok ( v pdf ) čítajte TU: 

Použité zdroje:  zerohedge.com    reuters.com   EUROPEAN CENTRAL BANK, StatisticalData

PS:  Oddeľme zrno pravdy od pliev lži a poloprávd. 
FAKT: Každý mesiac vytlačí centrálna banka nových 65.000.000.000 € do obehu, ktorými platí dlhy štátov = politikov, ktorí míňajú nad pomery. 


FAKT: Od kedy je euro eurom, stratilo polovicu svojej hodnoty . Už pred 5 rokmi zverejnil nemecký finančný koncern Allianz tento článok: 

Európa uvažuje o použití osobných úspor občanov Európskej Únie
Ako sa Vám páči článok? Hlasovali: 43 Priemer: 4.3

✍️ Komentáre

O autorovi

Martin Hatala

Volám sa Martin Hatala a som konzultantom v oblasti osobných financií. Pomáham ľuďom pri výbere a nastavení finančných produktov, aby v maximálnej miere boli ochránení pred zrútením ich finančného domu. Účelom tohto webu je pomôcť Vám nájsť kvalitné riešenia najmä v oblasti ako je sporenie a investovanie, Váš dôchodok. Viac o mne →