Je pre Vás investícia do zlata výhodná?

investicia-do-zlata-je-vyhodna

 

Je pre Vás investícia do zlata výhodná?

Ľudí, s ktorými sa  stretávam zaujíma, či sa im  investícia do zlata oplatí. V takomto prípade, je vždy najdôležitejšie, čo Vy od investície očakávate.V prípade, že Vám ide o bezpečnosť, istotu zachovania HODNOTY Vašich peňazí v horizonte 5 a viac rokov, odpoveď je ÁNO. Pokiaľ je Vašim cieľom RÝCHLY ZISK, tak NIE.

Na dôchodok sa najlepšie pripravíte nákupom hlavne drahých kovov.

Príklad z praxe

investícia-do-zlata-je-výhodnáNedávno sa ma investor spýtal, či je teraz cena zlata výhodná, či má kúpiť.Ukázal som mu, aké  sú náklady na ťažbu zlata, ukázal som mu súčasnú cenu zlata a zároveň odhad vývoja ceny zlata do budúcnosti. Klient zhodnotil situáciu, vsadil na istotu a začal nakupovať…

Iný klient sa ma spýtal, akú formu sporenia na dôchodok by som mu odporučil. Sporí si formou investičného životného poistenia a nebol si istý či postupuje správne. Ukázal som mu vyjadrenie, v ktorom

ČNB upozorňuje: Investičné poistenie nie je sporiaci produkt!

Poznám viaceré konkrétne príklady niekoľkých svojich známych, ktorí si podobne ako on sporili týmto spôsobom veľa rokov a keď dostali vyplatené peniaze na konci zmluvného obdobia, neverili vlastným očiam….

Dostali veľakrát polovicu a menej peňazí, ako do poistenia vložili.

Už ani nehovoriac o kúpnej sile takto okresanej sumy …. Ich sen o pokojnom a zabezpečenom dôchodku sa rozplynul…

ako-mať-úspory-pre-dobrý-dôchodokDoporučil som, nech si nechá rizikové, úrazové poistenie. PREČO?  Na rozdiel od kapitálového či investičného životného poistenia, neplatí rôzne poplatky a sporiacu zložku, ale len za poistnú ochranu a preto je jeho mesačná platba nižšia.

Svoje zabezpečenie na jeseň života si vyriešite nákupom zlata po malých čiastkach, a postupne si vybudujete svoj vlastný „zlatý poklad“. Poklad, ktorého hodnota ostáva zachovaná.

Poklad, ktorý vždy predstavoval a predstavuje ISTOTU. 

Veľmi to oceňujú moji spokojní klienti 🙂   Prečítajte si ich príbeh: 
arrow

Ak sa Vám video páčilo, dajte mu like, pridajte svoj komentár pod článok, aby si ho pozreli aj Vaši priatelia na sociálnych sieťach

alebo mi NAPÍŠTE   na info@veritzlato.sk

PS:  Oddeľme zrno pravdy od pliev lži a poloprávd. 
FAKT: Každý mesiac vytlačí centrálna banka nových 65.000.000.000 € do obehu, ktorými platí dlhy štátov = politikov, ktorí míňajú nad pomery. 

FAKT: Od kedy je euro eurom, stratilo polovicu svojej hodnoty . Už pred 5 rokmi zverejnil nemecký finančný koncern Allianz tento článok: 

Je pre Vás investícia do zlata výhodná?
Ako sa Vám páči článok? Hlasovali: 33 Priemer: 4.3

✍️ Komentáre

O autorovi

Martin Hatala

Volám sa Martin Hatala a som konzultantom v oblasti osobných financií. Pomáham ľuďom pri výbere a nastavení finančných produktov, aby v maximálnej miere boli ochránení pred zrútením ich finančného domu. Účelom tohto webu je pomôcť Vám nájsť kvalitné riešenia najmä v oblasti ako je sporenie a investovanie, Váš dôchodok. Viac o mne →