FILM: Kríza-Inflácia-peniaze-dôchodky

ako-chrániť-svoje-peniaze-investovaním-do-zlata

FILM O PENIAZOCH

Je to zničenie dolára, ktoré ničí strednú triedu. Máme  zásady voľného trhu.

Vieme, že ničiť hodnotu peňazí pomocou inflácie prenáša bohatstvo zo strednej triedy a dáva ho tým najbohatším.


Robert Kiyosaki, JEDINEČNÝ FILM O KRÍZE. Prečo nedávať peniaze do fondov a ako získať nekonečný príjem. Cashflow. Krízy. Inflácie, dôchodky, peniaze, aktívny a pasívny príjem, diverzifikácia, finanční poradcovia.

Prečo sú dnešné rady zastarané? Stredná trieda zaniká, u koho končia vaše peniaze? Vláda potopí dolár, náš majetok je legálne rozkrádaný systémom daní, zadlžením, infláciou a dôchodkovým systémem.Radí autor knihy "Bohatý otec chudobný otec"

 

Samozrejme, cieľom tohto  môjho príspevku nie je vnuknutie receptov, ktoré vám zaručia jednoznačné úspechy. Jednoznačné a zaistené riešenie neexistuje. Čo ale je takmer isté, že

Stúpajúce zadĺženie štátov Európy sa stáva čoraz väčšou hrozbou pre stabilitu. Ohrozuje hodnotu eura

Či už sa rozhodnete pre kúpu nehnuteľného, hnuteľného majetku alebo nakúpite akcie či dlhopisy, alebo investičné zlato, ide o slobodnú voľbu každého z vás. Inflácia sa dá poraziť aj pri relatívne nízkom riziku.

Jedným z najefektívnejších riešení problému ako si ochrániť peniaze pred počínaním politikov  v dlhodobom horizonte je momentálne najvýhodnejšia investícia do fyzického zlata.  

arrow

Napríklad ako to spravili moji spokojní klienti 🙂   Prečítajte si ich príbehy:  

Ak sa Vám video páčilo, dajte mu like, pridajte svoj komentár pod článok, aby si ho pozreli aj Vaši priatelia na sociálnych sieťach alebo mi NAPÍŠTE   na info@veritzlato.sk

PS:  Oddeľme zrno pravdy od pliev lži a poloprávd. 
FAKT: Každý mesiac vytlačí centrálna banka nových 65.000.000.000 € do obehu, ktorými platí dlhy štátov = politikov, ktorí míňajú nad pomery. 

FAKT: Od kedy je euro eurom, stratilo polovicu svojej hodnoty . Už pred 5 rokmi zverejnil nemecký finančný koncern Allianz tento článok: 

PPS: Prečítajte si: Sedem kľúčov k osobnému bohatstvu.  Je to zaujímavé a krátke 🙂 

 

FILM: Kríza-Inflácia-peniaze-dôchodky
Ako sa Vám páči článok? Hlasovali: 29 Priemer: 4.5

✍️ Komentáre

O autorovi

Martin Hatala

Volám sa Martin Hatala a som konzultantom v oblasti osobných financií. Pomáham ľuďom pri výbere a nastavení finančných produktov, aby v maximálnej miere boli ochránení pred zrútením ich finančného domu. Účelom tohto webu je pomôcť Vám nájsť kvalitné riešenia najmä v oblasti ako je sporenie a investovanie, Váš dôchodok. Viac o mne →