Liečba eura nevychádza

ako-chrániť-svoje-peniaze-investovaním-do-zlata


Dnes komerčné banky neustále vytvárajú „digitálne“ peniaze. Len tak, že ich naťukajú na klávesnici počítača. Znamená to ale znehodnotenie Vašich úspor.


 Neexistuje na svete žiadny zákon, ktorý by im v tom bránil. Zákony nezohľadnili vznik počítačov a nárast používania kreditných kariet a elektronického bankovníctva. Problémy spojené s dlhovou krízou politici tlačia iba pred sebou a k rozhodným krokom sa stále neodhodlali. Kvôli neochote riešiť trvajúce ťažkosti sa politici čoraz viac obzerajú po vreckách a peňaženkách súkromných osôb. Dlhy sú vysoké a stúpajú. Časť peňazí mať v zlate je preto veľmi dobrá vec.

Zaujímavý výrok jedného bankára:

"Moderný bankový systém vyrába peniaze z ničoho."

Tento proces je možno najviac ohromujúci, priam kúzelnícky trik, ktorý bol kedy vynájdený. Bankári vlastnia Zem.

Vezmite im ju, ale ponechajte im moc vytvárať peniaze, a pohybom pera, (dnes skôr ťuknutím na klávesy počítačov) vytvoria dosť peňazí, aby si ju kúpili späť.

Zoberte im túto veľkú moc a všetko veľké bohatstvo zmizne.

Samozrejme, cieľom tohto  môjho príspevku nie je vnuknutie receptov, ktoré vám zaručia jednoznačné úspechy. Jednoznačné a zaistené riešenie neexistuje. Čo ale je takmer isté, že

S eurom smerujeme k bankrotu

Či už sa rozhodnete pre kúpu nehnuteľného, hnuteľného majetku alebo nakúpite akcie či dlhopisy, alebo investičné zlato, ide o slobodnú voľbu každého z vás. Inflácia sa dá poraziť aj pri relatívne nízkom riziku.


Jedným z najefektívnejších riešení problému ako si ochrániť peniaze pred znehodnotením v dlhodobom horizonte je momentálne investícia do fyzického zlata.  Pretože cena je teraz priaznivá.

 
arrow

Napríklad ako to spravili moji spokojní klienti 🙂   Prečítajte si ich príbehy:  

Ak sa Vám video páčilo, dajte mu like, pridajte svoj komentár pod článok, aby si ho pozreli aj Vaši priatelia na sociálnych sieťach alebo mi NAPÍŠTE   na info@veritzlato.sk

PS:  Oddeľme zrno pravdy od pliev lži a poloprávd. 
FAKT: Každý mesiac vytlačí Európska centrálna banka nových 65.000.000.000 € do obehu, ktorými platí dlhy štátov = politikov, ktorí míňajú nad pomery. 

FAKT: Od kedy je euro eurom, stratilo polovicu svojej hodnoty . Už pred 5 rokmi zverejnil nemecký finančný koncern Allianz tento článok: 

Liečba eura nevychádza
Ako sa Vám páči článok? Hlasovali: 24 Priemer: 4.5

✍️ Komentáre

O autorovi

Martin Hatala

Volám sa Martin Hatala a som konzultantom v oblasti osobných financií. Pomáham ľuďom pri výbere a nastavení finančných produktov, aby v maximálnej miere boli ochránení pred zrútením ich finančného domu. Účelom tohto webu je pomôcť Vám nájsť kvalitné riešenia najmä v oblasti ako je sporenie a investovanie, Váš dôchodok. Viac o mne →