Ľudia prídu požiadať o dôchodok a dozvedia sa, že ho nedostanú!

ako-mať-úspory-pre-dobrý-dôchodokAko mať úspory pre dobrý dôchodok. Prečo sa stáva čoraz častejšie,že ľudia prídu požiadať o dôchodok a nedostanú HO! Je naozaj dôležité sa o seba postarať sami. Čítajte, 

Na tému Dôchodky som už písal. Minule som sa zase raz dostal po dlhšej prestávke k televízii a zaujala ma relácia s pani Jílkovou o dôchodkoch. Ak máte chuť, naozaj Vám vrelo odporúčam si ju pozrieť. Je to naozaj "Akčná dráma"  Celý článok si môžete prečítať TU:

Hneď v úvode ma zaskočila prvá veta : "Budeme sa baviť o čoraz častejšej smutnej skutočnosti: " Ľudia, ktorí už dosiahli dôchodkový vek, si prídu na sociálku požiadať o dôchodok a dozvedia sa že HO nedostanú !"  PREČO ???

ako-mať-úspory-pre-dobrý-dôchodokNedostanú ho preto, že neodpracovali 30 rokov. Hlavná ich "vina" spočíva v tom, že neodvádzali po celý ten čas  štátu peniaze na sociálne poistenie. A počet rokov potrebných na to, aby ste mohli dostávať svoj dôchodok, sa neustále zvyšuje.

Je naozaj dôležité sa o seba sami postarať. Štát dáva od toho ruky preč. Ak aj zasiahne, často je viac škody, ako úžitku.  Ak sa nestaráme, ako mať úspory pre dobrý dôchodok, potom žiaľ to nie je maslo na hlave štátu alebo vlády, ale len a len na našej.

Česká televízia - Máte slovo s pani Jílkovou - Dôchodky 

Celý článok si môžete prečítať TU:

Mnohí sa už teraz pýtate – no dobre, kam teda s peniazmi?  Samozrejme, cieľom tohto  príspevku nie je vnuknutie receptov, ktoré vám zaručia jednoznačné úspechy. Jednoznačné a zaistené riešenie neexistuje. Čo ale je takmer isté, že

S eurom smerujeme k bankrotu

Či už sa rozhodnete pre kúpu nehnuteľného, hnuteľného majetku alebo nakúpite akcie či dlhopisy, alebo investičné zlato, ide o slobodnú voľbu každého z vás. Inflácia sa dá poraziť aj pri relatívne nízkom riziku.

 V dlhodobom horizonte je momentálne najvýhodnejšia investícia do fyzického zlata, doplnená .   Pretože cena je teraz viac, než priaznivá.

Napríklad ako to spravili moji spokojní klienti 🙂   Prečítajte si ich príbeh:  
arrow

Ak sa Vám článok páčil, dajte mu like, pridajte svoj komentár pod článok, aby si ho pozreli aj Vaši priatelia na sociálnych sieťach alebo mi NAPÍŠTE   na info@veritzlato.sk

PS:  Oddeľme zrno pravdy od pliev lži a poloprávd. Ak si chcete sporiť na lepší dôchodok v EURÁCH, je treba mať istotu, že vám EURO neznehodnotí Vaše úsilie.


FAKT: Každý mesiac vytlačí centrálna banka nových 65.000.000.000 € do obehu, ktorými platí dlhy štátov = politikov, ktorí míňajú nad pomery. 
FAKT: Od kedy je euro eurom, stratilo polovicu svojej hodnoty . Už pred 5 rokmi zverejnil nemecký finančný koncern Allianz tento článok: 

 

Ľudia prídu požiadať o dôchodok a dozvedia sa, že ho nedostanú!
Ako sa Vám páči článok? Hlasovali: 43 Priemer: 4.6

✍️ Komentáre

O autorovi

Martin Hatala

Volám sa Martin Hatala a som konzultantom v oblasti osobných financií. Pomáham ľuďom pri výbere a nastavení finančných produktov, aby v maximálnej miere boli ochránení pred zrútením ich finančného domu. Účelom tohto webu je pomôcť Vám nájsť kvalitné riešenia najmä v oblasti ako je sporenie a investovanie, Váš dôchodok. Viac o mne →