“Mr. Gold” prichádza s novou šokujúcou globálnou prognózou

investičné-zlato-je-poistenie-vašich-peňazí

V septembri 2013 bol vymenovaný šéfom SGPMX (Singapurská burza drahých kovov) – No 1. v Ázii, do pozície Executive Chairman — Výkonný Riaditeľ. Je synom Bertrama Seligmana, táto rodina spoluzakladala Goldman Sachs, Solomon Brothers, Lehman Brothers a ďalšie významné investičné bankové domy na Wall St. Má takmer 50. rokov skúseností s obchodovaním s komoditami a zlatom. Jeho súčasný cieľ:  “FREE GOLD”  – Osloboďte zlato…  tj. nechajte nech jeho cenu určuje fyzický trh, nie papierové manipulácie na burze.

investičné zlato je poistenie Vašich peňazí. A poistí vás proti všetkému, čo má čo dočinenia s dôverou. V podstate ide o čokoľvek, čo môže negatívne ovplyvniť  dôveru v bankovky.

 

 

Jedným z najefektívnejších riešení problému ako si ochrániť peniaze pred počínaním politikov je?  … V dlhodobom horizonte určite je najvýhodnejšia investícia do fyzického zlata.   
arrow

Napríklad ako to spravili moji spokojní klienti 🙂  

 Prečítajte si ich príbehy:  

Ak sa Vám video páčilo, dajte mu like, pridajte svoj komentár pod článok, aby si ho pozreli aj Vaši priatelia na sociálnych sieťach

alebo mi NAPÍŠTE   na info@veritzlato.sk

PS:  Oddeľme zrno pravdy od pliev lži a poloprávd. 
FAKT: Každý mesiac vytlačí centrálna banka nových 65.000.000.000 € do obehu, ktorými platí dlhy štátov = politikov, ktorí míňajú nad pomery. 


FAKT: Od kedy je euro eurom, stratilo polovicu svojej hodnoty . Už pred 5 rokmi zverejnil nemecký finančný koncern Allianz tento článok: 

“Mr. Gold” prichádza s novou šokujúcou globálnou prognózou
Ako sa Vám páči článok? Hlasovali: 26 Priemer: 4.3

✍️ Komentáre

O autorovi

Martin Hatala

Volám sa Martin Hatala a som konzultantom v oblasti osobných financií. Pomáham ľuďom pri výbere a nastavení finančných produktov, aby v maximálnej miere boli ochránení pred zrútením ich finančného domu. Účelom tohto webu je pomôcť Vám nájsť kvalitné riešenia najmä v oblasti ako je sporenie a investovanie, Váš dôchodok. Viac o mne →