O mne

Krásny deň.

Volám sa Martin Hatala.

Kto som

Volám sa Martin Hatala a som konzultantom v oblasti osobných financií. Pomáham ľuďom pri výbere a nastavení kvalitných finančných produktov, aby za ne platili čo najmenej a získali maximálny úžitok.

Účelom tohto webu je pomôcť Vám nájsť kvalitné informácie. Sú dôležité pre Vás, aby ste sa mohli rozhodnúť najmä v oblasti, ako je sporenie a investovanie, Váš dôchodok, ale aj bývanie.

Svoju pozornosť venujem aj vyhľadávaniu talentov, tvorbe stratégií a sústavnému vzdelávaniu. Na tomto webe pre Vás pravidelne píšem články o investíciách, finančných produktoch a nápadoch ako si môžete zhodnotiť Vaše financie a vyhnúť sa možným nepríjemným prekvapeniam.

Stretávam sa s ľuďmi, ktorí sú v podobnej situácii, ako Vy. Spoločne sa rozprávame, v čom môžem byť pre Vás užitočný. Podľa konkrétnej situácie následne po stretnutí posielam email. Pokiaľ Vás to zaujme, stretneme sa znova a môžeme ísť ďalej do riešenia. Ak nie, tak sa priateľsky rozídeme.

V oblasti osobných financií sa pohybujem od roku 2008. Za toto obdobie využilo moje služby vyše 100 spokojných klientov, ktorým som ušetril v priemere 30 až 80 € mesačne na platbách za finančné produkty.

Peniaze sú určite pre všetkých nás nevyhnutné, lebo takto spoločnosť funguje, ale nemali by predstavovať jediný cieľ života. Radosť z toho, čo dokážete v osobnom a pracovnom živote, dobré meno a pocit, že robíte to, čomu rozumiete a čo Vás baví je viac ako počet číslic na výplatnej páske… Najväčším kapitálom preto sú Váš talent, skúsenosti a zručnosti, ktoré nemožno vyčísliť.

Martin Hatala

Certifikáty a diplomy

Chcete o mne vedieť ešte viac

Áno, chcem hneď teraz