Referencie

Na Martinovi si veľmi vážim jeho prístup a zápal pre danú problematiku. Je ochotný vždy poradiť a odpovedať na každú otázku. Som rád, že vie o čom hovorí a že iniciatíva v komunikácii nie je jednostranná. Hodnotím veľmi pozitívne, ak si nemusím všetky informácie hľadať sám a má mi kto poradiť, prípadne upozorniť na novinky. O zlate som už dlhšie počul, no konečne som do toho aj vstúpil. Martina pokladám za čestného človeka a viem, že môžem veriť nie len zlatu, ale aj jemu.w

Referenciu si môžete overiť TU:

Pavol Ostrovský Pavol Ostrovský
Nové Mesto nad Váhom

Martin je úžasný človek, ktorý si ide za svojím cieľom a navyše je veľmi seriózny a korektný, čo je v tejto dobe veľmi unikátne... Ak máte záujem vytvoriť si finančnú rezervu tak, aby ste neprišli k úrazu 🙂 vinou štátu, či iných nepredvídateľných situácii, tak ZLATO je jedno z najlepších riešení.

Referenciu si môžete overiť TU: 

Vladimír Hrončok Vladimír Hrončok
priemyselné horolezectvo

Na pána Hatalu sme sa s manželkou obrátili na základe odporúčania z rodiny. Zanechal v nás pocit, akoby vybavoval veci pre svojich známych. Stretli sme sa u neho nielen s profesionalitou, ale aj veľmi ochotným prístupom a čestnosťou. Poskytol nám veľa cenných rád ohľadom investovania. Skutočne mu záležalo na tom, aby naše finančné produkty boli nastavené tak, aby sme ušetrili čo najviac a získali čo najväčší úžitok. S jeho službami som bol maximálne spokojný, preto ho môžem vrelo odporučiť všetkým, ktorí potrebujú pomoc v tejto oblasti.

Referenciu si môžete overiť TU:

Ing. Milan Mokriš Ing. Milan Mokriš
Nitra

Na pána Hatalu som sa obrátil, keď som potreboval vyriešiť svoje financie. Viackrát mi ochotne poradil aj v otázkach, ktoré nie sú priamo v jeho náplni práce. Aký účet založiť, v ktorej banke a pomohol mi aj s realizovaním riešenia. Tým mi celú tú byrokraciu veľmi zjednodušil a ešte k tomu sa mi podarilo ušetriť mesačné náklady za vedenie účtu a rôzne bankové poplatky. Páči sa mi na ňom jeho nenásilný prístup, schopnosť pochopiť moje potreby a rýchly reakčný čas. Odporúčam každému, kto potrebuje ochotne a pokojne riešiť finančné otázky, v čase, ktorý mu vyhovuje.

Radoslav Reichmann Radoslav Reichmann
stolár Handlová

Chceli by ste aj Vy takéto výsledky?

O Martinovi Hatalovi viem už dlhšiu dobu, že sa zaoberá investíciami. Páčilo sa mi, že riešil veci úplne, ako pre jeho rodinu. Stretol som sa u neho nielen s profesionalitou, ale aj veľmi ochotným prístupom a čestnosťou. Poskytol mi veľa cenných rád ohľadom investovania. Všetko mi dôkladne vysvetlil, zodpovedal s prehľadom na všetky moje otázky.

Referenciu si môžete overiť TU:

Ing. Peter Pytel Ing. Peter Pytel
konštruktér – technológ

Na Martinovi Hatalovi sa mi páči jeho prístup, skúsenosti, pokoj počas stretnutí a hlavne nám dal dostatok času na rozmyslenie, do ničoho netlačil. Vždy nám dal na výber z viacerých možností a ukázal nám konkrétne príklady, ako by to vyzeralo v tom, či onom riešení. Pretože sme s jeho službami a prácou spokojní, s radosťou ho odporúčam každému!

Referenciu si môžete overiť TU:

Robert Cibula Robert Cibula
masér Prievidza

Hmm. Chceli by ste aj Vy takéto výsledky?