Róbert KIYOSAKI – film o peniazoch

Kríza-Inflácia-dôchodky-peniaze

Róbert KIYOSAKI natočil UNIKÁTNY FILM O KRÍZE. Prečo nedávať peniaze do fondov a ako získať nekonečný príjem. Cashflow. Kríza. Inflácia, dôchodky, peniaze, aktívny a pasívny príjem, diverzifikácia investícií, finanční poradcovia a “poradcovia”.Prečo sú rady, ktoré fungovali pred 15 rokmi zastarané?

Prečo zaniká stredná trieda, u koho končia vaše peniaze?

Vlády potápajú EURO aj  dolár, 

Váš majetok je tunelovaný legalizovaným systémom daní, zadlžením, infláciou a dôchodkovým systémom.

 

 

Samozrejme, cieľom tohto  príspevku nie je vnuknutie receptov, ktoré vám zaručia jednoznačné úspechy. Jednoznačné a zaistené riešenie neexistuje. Čo ale je takmer isté, že

S eurom smerujeme k bankrotu

Či už sa rozhodnete pre kúpu nehnuteľného, hnuteľného majetku alebo nakúpite akcie či dlhopisy, alebo investičné zlato, ide o slobodnú voľbu každého z vás. Inflácia sa dá poraziť aj pri relatívne nízkom riziku.

Ako si ochrániť peniaze počas krízy?  ... V dlhodobom horizonte je momentálne najvýhodnejšia investícia do zlata. Pretože cena je teraz priaznivá. + je vhodná doplňujúca kombinácia finančných produktov.
arrow

Napríklad ako to spravili moji spokojní klienti 🙂   Prečítajte si ich príbeh: 

Ak sa Vám video páčilo, dajte mu like, pridajte svoj komentár pod článok, aby si ho pozreli aj Vaši priatelia na sociálnych sieťach

alebo mi NAPÍŠTE   na info@veritzlato.sk

P.S.

Viac informácií ako to prebieha nájdete na tomto webe.

Pozrite si video:  Ako si ochrániť peniaze?

 

PS:  Oddeľme zrno pravdy od pliev lži a poloprávd. 
FAKT: Každý mesiac vytlačí centrálna banka nových 65.000.000.000 € do obehu, ktorými platí dlhy štátov = politikov, ktorí míňajú nad pomery. 
FAKT: Od kedy je euro eurom, stratilo polovicu svojej hodnoty . Už pred 5 rokmi zverejnil nemecký finančný koncern Allianz tento článok: 

Róbert KIYOSAKI – film o peniazoch
Ako sa Vám páči článok? Hlasovali: 26 Priemer: 4.4

✍️ Komentáre

O autorovi

Martin Hatala

Volám sa Martin Hatala a som konzultantom v oblasti osobných financií. Pomáham ľuďom pri výbere a nastavení finančných produktov, aby v maximálnej miere boli ochránení pred zrútením ich finančného domu. Účelom tohto webu je pomôcť Vám nájsť kvalitné riešenia najmä v oblasti ako je sporenie a investovanie, Váš dôchodok. Viac o mne →