S eurom smerujeme k bankrotu

s-eurom-smerujeme-k-bankrotu


Rýchlo sa zvyšujúce dlhy celej Európy, ktorá smeruje k hromadnému bankrotu. Vaše úspory sú tunelované.


Neoplatí sa preto investovať ani do dlhopisov, ani do akcií. Finančné trhy sú v súčasnosti na svojich maximách. Podľa Šichtařovej v dnešnej dobe na dôchodok sa najlepšie pripravíte nákupom nehnuteľností a hlavne drahých kovov.


 

Známa ekonómka Markéta Šichtařová prirovnala súčasný stav Európy ku koncu Rímskej ríše: vnútorné spory, nájazdy barbarov, prostredie, kde nikto nevládne, obrovské výdavky na sociálne dávky, neúnosné daňové zaťaženie ...

Finančná gramotnosť, ekonomická kríza a zabezpečenie na dôchodok - to bola hlavná témy tretieho a zatiaľ najúspešnejšieho ročníka Vyšehradského fóra, ktorý sa uskutočnil 7. októbra 2015 v Kongresovom centre v Prahe na Vyšehrade. Cieľom Vyšehradského fóra je sprostredkovať verejnosti zrozumiteľné a objektívne informácie o aktuálnych ekonomických témach v podaní popredných ekonómov. Konferenciu si prišlo vypočuť viac ako 1 000 návštevníkov.

s-eurom-smerujeme-k-bankrotu

Samozrejme, cieľom tohto  môjho príspevku nie je vnuknutie receptov, ktoré vám zaručia jednoznačné úspechy. Jednoznačné a zaistené riešenie neexistuje.

Či už sa rozhodnete pre kúpu nehnuteľného, hnuteľného majetku alebo nakúpite akcie či dlhopisy, alebo investičné zlato, ide o slobodnú voľbu každého z vás. Inflácia sa dá poraziť aj pri relatívne nízkom riziku. 

Jeden z bezpečných spôsobov, ako chrániť svoje peniaze, je investovaním do zlata + je vhodná doplňujúca kombinácia finančných produktov.

Napríklad ako to spravili moji spokojní klienti 🙂   Prečítajte si ich príbeh: 
arrow

Ak sa Vám video páčilo, dajte mu like, pridajte svoj komentár pod článok, aby si ho pozreli aj Vaši priatelia na sociálnych sieťach

alebo mi NAPÍŠTE   na info@veritzlato.sk
S eurom smerujeme k bankrotu
Ako sa Vám páči článok? Hlasovali: 47 Priemer: 4.5

✍️ Komentáre

O autorovi

Martin Hatala

Volám sa Martin Hatala a som konzultantom v oblasti osobných financií. Pomáham ľuďom pri výbere a nastavení finančných produktov, aby v maximálnej miere boli ochránení pred zrútením ich finančného domu. Účelom tohto webu je pomôcť Vám nájsť kvalitné riešenia najmä v oblasti ako je sporenie a investovanie, Váš dôchodok. Viac o mne →