Všimli ste si, že papierové peniaze nedržia hodnotu a kúpnu silu?

euro-stráca-hodnotu

Papierové peniaze, alebo radšej v hodnotu, ktorá sa osvedčila už po tisícročia, fyzické zlato a striebro? Nemáte pocit, že sme dnes a denne klamaní?

Gratulujeme Vám, že patríte k tým, ktorí premýšľajú nad súčasnou situáciou a radi by sa pripravili na budúcnosť.

 Dejiny sa opakujú, ale zakaždým sa za to musí viac platiť.     H. K. Laxness

Kniha Sloboda menom  ZLATO vyšla už v siedmich jazykoch. Odvtedy sa jej už predalo viac, než 5000 kusov. Jej už 3. aktualizované vydanie NOVO obsahuje i komentár pána Prof. Bockera.

Mohlo by Vás zaujímať:  Spôsob, ako chrániť svoje peniaze Jedným z najefektívnejších riešení problému ako si ochrániť peniaze pred počínaním politikov  v dlhodobom horizonte je momentálne investícia do fyzického zlata. Pretože cena je teraz priaznivá.

 
arrow

Napríklad ako to spravili moji spokojní klienti 🙂   Prečítajte si ich príbehy:  

Ak sa Vám video páčilo, dajte mu like, pridajte svoj komentár pod článok, aby si ho pozreli aj Vaši priatelia na sociálnych sieťach alebo mi NAPÍŠTE   na info@veritzlato.sk

Všimli ste si, že papierové peniaze nedržia hodnotu a kúpnu silu?
Ako sa Vám páči článok? Hlasovali: 19 Priemer: 4.3

✍️ Komentáre

O autorovi

Martin Hatala

Volám sa Martin Hatala a som konzultantom v oblasti osobných financií. Pomáham ľuďom pri výbere a nastavení finančných produktov, aby v maximálnej miere boli ochránení pred zrútením ich finančného domu. Účelom tohto webu je pomôcť Vám nájsť kvalitné riešenia najmä v oblasti ako je sporenie a investovanie, Váš dôchodok. Viac o mne →