Zlato pracuje pre Vás. Vaše peniaze pre iného

ako-chrániť-svoje-peniaze-investovaním-do-zlata

Papierové peniaze sa nakoniec vždy vrátia k svojej vnútornej hodnote –

k nule.

Výrok je z roku 1729 a patrí Voltairovi.

 

Pozrite si krátke video o privilégiách, ktoré Vám dáva fyzické vlastníctvo zlata. A v čom Vás obmedzujú papierové peniaze, nekryté ničím iným, len dlhom. Vaše peniaze na Vašom bežnom účte v komerčnej banke nie sú naozaj Vaše. V skutočnosti je to vaša pôžička banke. Banka nie je prasiatko. Ak si v banke vložíte na bežný účet napríklad sto eur, väčšinu z tejto sumy banka ihneď požičia niekomu inému.  A ako rezervu si banka z Vašej stovky nechá iba 3 – 8 percent (podstata bankovníctva frakčných rezerv). Vaša stovka je preč, existuje už len virtuálne číslo na vašom účte v počítači.

Svetový finančný systém čelí drastickým zmenám, zatiaľ čo rad udalostí súvisiacich so zlatom sa stáva súčasťou moderného života. Je tu základná tendencia - zlatu sa postupne vracia štatút menového kovu.

Keby ste sa museli rozhodovať, či dáte dôveru vláde alebo zlatu, potom páni, vám naliehavo radím, aby ste sa rozhodli pre zlato.

George Bernard Shaw (1856-1950)

Samozrejme, cieľom tohto  môjho príspevku nie je vnuknutie receptov, ktoré vám zaručia jednoznačné úspechy. Jednoznačné a zaistené riešenie neexistuje. Čo ale je takmer isté, že

S eurom smerujeme k bankrotu

Či už sa rozhodnete pre kúpu nehnuteľného, hnuteľného majetku alebo nakúpite akcie či dlhopisy, alebo investičné zlato, ide o slobodnú voľbu každého z vás. Inflácia sa dá poraziť aj pri relatívne nízkom riziku.

Jedným z najefektívnejších riešení problému ako si ochrániť peniaze pred počínaním politikov  v dlhodobom horizonte je momentálne najvýhodnejšia investícia do fyzického zlata. 

arrow

Napríklad ako to spravili moji spokojní klienti 🙂   Prečítajte si ich príbehy:  

Ak sa Vám video páčilo, dajte mu like, pridajte svoj komentár pod článok, aby si ho pozreli aj Vaši priatelia na sociálnych sieťach alebo mi NAPÍŠTE   na info@veritzlato.sk

PS:  Oddeľme zrno pravdy od pliev lži a poloprávd. 
FAKT: Každý mesiac vytlačí centrálna banka nových 65.000.000.000 € do obehu, ktorými platí dlhy štátov = politikov, ktorí míňajú nad pomery. 
FAKT: Od kedy je euro eurom, stratilo polovicu svojej hodnoty . Už pred 5 rokmi zverejnil nemecký finančný koncern Allianz tento článok: 

 

Zlato pracuje pre Vás. Vaše peniaze pre iného
Ako sa Vám páči článok? Hlasovali: 33 Priemer: 4.3

✍️ Komentáre

O autorovi

Martin Hatala

Volám sa Martin Hatala a som konzultantom v oblasti osobných financií. Pomáham ľuďom pri výbere a nastavení finančných produktov, aby v maximálnej miere boli ochránení pred zrútením ich finančného domu. Účelom tohto webu je pomôcť Vám nájsť kvalitné riešenia najmä v oblasti ako je sporenie a investovanie, Váš dôchodok. Viac o mne →